from our farm to your family
-
Family Dinner Farm Box
Regular price $106.00 USDRegular priceUnit price per -
Stock Up Farm Box
Regular price From $89.00 USDRegular priceUnit price per$89.00 USDSale price From $89.00 USD -
Breakfast Goods Box
Regular price $39.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
OMF Organic Dish Cloth
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Pastured Raised Eggs - Local pickup + Delivery Only
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Organic Dandy Blend Tea - packets
Regular price $9.49 USDRegular priceUnit price per -
Organic Dandy Blend Tea - Bag
Regular price $9.49 USDRegular priceUnit price per -
Redmond Organic Season Salt
Regular price $6.49 USDRegular priceUnit price per -
Redmond Fine Salt 4.75 oz.
Regular price $4.49 USDRegular priceUnit price per -
Redmond Organic Garlic Salt
Regular price $6.49 USDRegular priceUnit price per -
Organic Reese's Milk Chocolate
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Raw Cane Sugar
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$6.99 USDSale price $4.99 USDSale -
Crockpot Grits
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price per -
Cornbread Mix - Gluten free
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price per -
Sweet Cornbread Mix
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price per -
Jalapeño Cornbread Mix
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price per -
Buttermilk Biscuit Mix
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Buttermilk Pancake Mix
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Dried Apples
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Strawberry Jam
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Bragg's Organic Extra Virgin Olive Oil - Glass bottle
Regular price $16.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Graziers Grass Fed Butter - Salted
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price per -
Mason Jar tumbler
Regular price From $14.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Local Soap
Regular price From $6.99 USDRegular priceUnit price per